2.6.2016

2. června 2016 v 20:19 |  Daily diet
Snídaně: mražené jahody a borůvky + 2 pomeranče + půlka jablka malého, meloun
Svačina: Sušené datle a fíky
Oběd: Vegan mac'n cheese, sušené datle a fíky, meloun a zbytek toho smoothie od snídaně, protože toho bylo moc
Svačina: suš. datle a fíky
Večeře: rýžová kaše + skořice + kokosový cukr, kokos, suš. datle, borůvky, pár hroznů

Takový malý "update from my life"
Každé ráno stále cvičím, videa střídám asi 3 workouty (2 dny stejné, 1 a 1 den jiné a pak ta jóga zbytek dní) a večer se protahuju a rotační disk a tak. Jím tak, jak jím, to ostatně můžete vidět každý den tady téměř a náladu mám převážně dobrou, ale mám i horší dny... Snažím se s tím srovnávat, brát to tak, jak to je a vnímat to. Vnímat sebe, svoje tělo a mysl v takovýchto chvílích a vzít si z toho něco do budoucna. Do 15. června tady budu normálně, pak jedu na 5 dní pryč a pak na konci června odjíždím a celé léto zde nebudu, co bude s blogem pak uvidím, mazat ho nebudu, ale jestli bude aktivní to teď nemůžu říct... Baví mě to a tak, jen už nechci být v komunitě/skupině/oblasti, kde jsou lidé spíše zaměření na restriktivní diety (mnohdy pro ana, pro mia), cvičení za primárním účelem zhubnutí, prostě to není prostředí, kde bych chtěla teď být, po 3 letech, co jsem vegan se o toho konečně začínám víc dostávat (ano, jedla jsem vždycky vegan jídla, ale ne správně, měla jsem špatně nastavené myšlení a tak, to je na delší povídání), jóga mě taky oslovila a mám pocit, že bych mohla mít něco, co je udržitelné a konstantní, co se po létě nezvrtne zase v hrozné výčitky a špatné svědomí a hodně špatné nálady a všechno s tím spojené. Neberte to špatně, nemyslím to tak, je to součást života všech těch, co se zde nacházejí, bude to jejich zkušenost a k něčemu jim to určitě bude (nebo vám). Už jsem zase někde jinde...
Zatím se mějte krásně.


(úryvek ze včerejška, přijde mi to docela důležité, tak to sem píšu znova) Přemýšlím o tomto blogu, jestli budu pokračovat nebo jak s tím. O prázdninách tady nebudu vůbec, to prostě nestíhám, jsem pořád pryč a pak nevím. Je tady spousta lidí, kteří jsou pro-ana, pro-mia a spousta hubnoucích blogů a tak. Mrzí mě, že tady není víc lidí, co se zajímají trochu o něco jiného v oblasti stravování a tak, ale nejvíc mi vadí to, že si ubližujete, žádné "rychlé" diety nejsou trvale udržitelné, nejsou zdravé pro vaše tělo a ani pro vaši psychiku. Prošla jsem si tím, neříkám nic, s čím bych neměla svoji zkušenost... Vždyť se na to podívejte, máte blog, během roku zhubnete 10kg, přiberete to zpátky, zhubnete dalších 5 a tak pořád dokola. To není normální, není to pro tělo přirozené, není to zdravé. Ale na to si každý musí přijít sám... Tohle je hodně zkrácené, kdybych měla říct všechno to, co bych chtěla tak to bude na hodně dlouhý článek, ale to byste stejně asi nečetli, takže tak. Omlouvám se, nechtěla jsem nikoho urazit, ublížiz mu ani nic takového, jen se nad tím zkuste zamyslet třeba občas, kvůli vám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vivian. Vivian. | 3. června 2016 v 9:40 | Reagovat

Kdyby ses nakonec nevrátila, dej vědět. Vždycky mě zamrzí, když někdo odejde a nenapíše žádný článek na rozloučenou.
A můžu se zeptat, kam pojedeš?

2 Vivian. Vivian. | 3. června 2016 v 19:09 | Reagovat

Vůbec ne. Já vim, ze 7 kilo je super a jsem na sebe pyšná, ze to tak dávám. Akorát to na sobě az tak necítím. Čekala jsem, ze se budu cítit (fyzicky) jinak.

Tak to je fajn, ze mas tak aktivní prázdniny :-) Do ciziny to mas v ramci zlepšování angličtiny?

3 Vivian. Vivian. | 3. června 2016 v 19:42 | Reagovat

Tak to je super. Mně se po maturitě zhoršila schopnost domluvit se. Sice hodně čtu, ale nemluvím jako jsem byla zvyklá ve škole :-(

4 Vivian. Vivian. | 4. června 2016 v 13:08 | Reagovat

Zrovna o té sociální fobii píšu článek, měla jsem to v plánu už delší dobu, teď mi to tato situace zase připomněla :-)
Hodně se to v posledním roce zlepšilo (úplně parádně, když jsem teď byla zaměstnaná a musela obcházet úřady a denně byla v obchodě v kontaktu s mnoha lidmi). Ale občas prostě ještě pořád zbytečně zmatkuju a panikařím a jsem z toho špatná, i když vím, čím to je způsobené.
Děkuju za tak chápavý komentář :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama