I'm sorry I'm tired...

1. února 2014 v 19:33 |  Diary
Ahojte :)
Jak už se píše v názvu, jsem unavená. Dneska jsme měli takové závody, ale o to nejde. Hodinu a třičtvrtě jsem běhala/rychle chodila různým terénem do kopce a z kopce a plnila různé úkoly. Proto tolik jídla a proto se mi nechce cvičit. Odcvičím si 2/3 svých videí. Budu cvičit jenom ty na břicho. Asi to není nejlepší, ale já bych to nejspíš dneska nedala.
Další věc, nad kterou přemýšlím je to, že bych nejedla úplně bezlepkově, ale občas si dala i normální mouku... Opravdu mě mrzely ty palačinky (musela jsem vyhodit skoro celý zbytek mouky) a taky mám už dlouho hroznou chuť na takové "knedlíky" k snídani... (Nastrouhají se jablka a smíchají se s hrubou moukou, dají se vařit a voilà máte snídani). Chtěla bych si je dát asi zítra, ale předem mě zajímá váš názor na tuhle myšlenku... (Vím, že to není to nejzdravější pod sluncem, ale tak jakože už na ně mám chuť od začátku ledna)
Jinak dneska jsem zkoušela šňůru. Už jí skoro udělám, jsem už skoro u země :) A stojku na hlavě musím dělat stále o zeď a nohama se nahoru musím odrazit od skříně, ale být nahoře, nedotýkat se stěny a stát na hlavě (samozdřejmě se opírám i rukama) je skvělý pocit.
Jídelníček jsem už přidávala, ale něják se mi bbě zobrazuje, taky vám to tak dělá nebo to normálně přečtete? Moc děkuju za podporu a za všechno! Všem vám držím palce a věřím, že to zvládneme! :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy1616 Lucy1616 | E-mail | Web | 1. února 2014 v 20:05 | Reagovat

Jasně že si někdy dej něco jiného než bezlepkovou stravu! :) Jíš moc hezky, tak se odměň ;)
O těch knedlících jsem ještě neslyšela :D
Dneska bych cvičení vynechala, když jsi měla celý den pohyb.

2 Katie Katie | Web | 2. února 2014 v 14:16 | Reagovat

Rozhodně jez to, na co máš chuť a pokud je to sladší, tučnější cokoli, co se ti zdá nezdravé, tak si to dej na snídani nebo oběd.

Znám to, máš na určitou věc chuť a snažíš se ji zajíst něčím jiným, ale je to zbytečný boj, tvá chuť na knedlík stejně zvítězí:).

Nemá cenu si něco odpírat.

A bezlepkové jídlo míchat s lepkovým je dobrý nápad.
Já jeden čas taky jedla bezlepkovou stravu, kvůli podezření na alergii a bylo mi skvěle.
Teď někdy uvařím jídlo z bezlepkové mouky, ale jde o docela drahou záležitost.

Raději si kup ovoce, jogurty a zeleninu než mouku za 90 korun:).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama